امروز شنبه 25 آذر 1396
یکشنبه 23 مهر 1396
چگونه سیاست‌های ترامپ چهره گردشگری آمریکا را مخدوش کرد؟ گزارش فوربس از «رکود ترامپی» توریسم
پس از به قدرت رسیدن ترامپ در سال ۲۰۱۷ میلادی، بسیاری از فعالان حوزه توریسم نسبت به سیاست‌های نادرست وی در مورد این بخش از اقتصاد هشدار داده و مدعی شدند که رئیس‌جمهوری جدید آمریکا منجر به رکود این بخش و آسیب‌های اقتصادی به آن خواهد شد. با گذشت چند ماه از این رویداد، اکنون آثار و نتایج تصمیمات وی پدیدار شده و پیش‌بینی این متخصصان به تحقق پیوسته است...
یکشنبه 23 مهر 1396
از "خلیج ع.ر.ب.ی" ترامپ تا "خلیج فارس" کاخ سفید
در حالی که ترامپ در سخنان خود در روز جمعه از نام "خلیج ع.ر.ب.ی" استفاده کرد، سایت کاخ سفید در انتشار متن کامل سخنان وی به جای عنوان مجعول خلیج ع.ر.ب.ی که از سوی ترامپ استفاده شد از "خلیج فارس" استفاده کرد.
یکشنبه 23 مهر 1396
دستبرد کاسبکارانه ترامپ در محکمات تاریخی با جعل نام خلیج فارس
رئیس جمهور آمریکا جمعه شب ضمن سخنرانی و اعلام‌نظر در خصوص برجام و سیاست خارجی جدید آمریکا، علاوه بر بیان اظهاراتی گستاخانه و بی‌اساس درباره ایران، از نام جعلی برای خلیج همیشه فارس استفاده کرد.
یکشنبه 23 مهر 1396
دوازدهمین همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس برگزار می‌شود
مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی دوازدهمین همایش ملی خلیج فارس را به مناسبت بزرگداشت روز ملی خلیج فارس برگزار می‌کند.
دوشنبه 9 مرداد 1396
کتاب مجموعه مقالات یازدهمین همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس
کتاب مجموعه مقالات که به مناسبت برگزاری یازدهمین همایش ملی علمی-فرهنگی خلیج فارس تدوین شده، شامل مقالات علمی- فرهنگی با محورهای سیاسی‌، اجتماعی‌، حقوقی، اقتصادی‌، جغرافیایی‌، باستان‌شناسی‌، فرهنگ‌، هنر‌، معماری و گردشگری‌ خلیج فارس می باشد.
12345678910...