امروز سه شنبه 4 آبان 1400
English
نمایشگاه مجازی عکس «خلیج همیشه فارس» در ایتالیا
نمایشگاه مجازی عکس «خلیج همیشه فارس» در آستانه روز ملی خلیج فارس، در ایتالیا گشایش یافت.

 

نمایشگاه مجازی عکس «خلیج همیشه فارس» در آستانه روز ملی خلیج فارس، در ایتالیا گشایش یافت.

به گزارش مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA) به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسما از رم خبرگزاری صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه مجازی عکس «خلیج همیشه فارس» در آستانه روز ملی خلیج فارس، در ایتالیا گشایش یافت.

در این نمایشگاه مجازی سه بعدی که به ابتکار رایزنی فرهنگی سفارت ایران در رم و با مشارکت مؤسسه مردم نهاد "راه آبی ابریشم" برپا شده، ۳۳ قطعه عکس با موضوع چشم انداز‌های طبیعی و مردم شناختی خلیج فارس از آثار حسین ایزد پناه؛ اصغر بشارتی؛ عبدالرضا شیبانی؛ احسان نیک فرجام؛ امیر حسین کمالی؛ مهدی ناظری؛ نورالدین عابدی؛ سید محمد فاطمی؛ و عباس کلانتر به نمایش گذاشته شده است.
 
این نمایشگاه تا تاریخ ششم خرداد، در درگاه رخداد‌های فرهنگی و نمایشگاه‌های مجازی رایزنی فرهنگی ایران در ایتالیا به نشانی https://www.irancultura.it/iranart/ در معرض دید عموم قرار دارد.
 
محمد تقی امینی، رایزن فرهنگی کشورمان در ایتالیا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در رم گفت: این رایزنی به موازات برپایی نمایشگاه مجازی عکس «خلیج همیشه فارس» و در تکمیل اهداف راهبردی برگزاری آن، جمعه شب دهم اردیبهشت، وبیناری را نیز با مشارکت پایگاه اطلاع رسانی ایتالیایی زبان اخبار فرهنگی – اجتماعی ایران، برگزار خواهد کرد.