امروز شنبه 16 اسفند 1399
English
گفتگو با دکتر سیدرضا صالحی امیری با موضوع " خلیج فارس محور انسجام ملی و تجلی‌گاه تنوع فرهنگی"
مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، اولین گفتگو از سومین پانل تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس با موضوع "ابعاد سیاسی و اجتماعی خلیج فارس" برگزار شد. در این نشست دکتر سیدرضا صالحی امیری، استاد دانشگاه، صاحب‌نظر در موضوع سیاست‌گذاری فرهنگی و رئیس کمیته ملی المپیک ایران دیدگاه‌های خود را با موضوع "خلیج فارس محور انسجام ملی و تجلی‌گاه تنوع فرهنگی» طی گفتگویی با دبیرخانه چهاردهمین همایش مطرح کرد.
دکتر صالحی امیری دانش‌آموختۀ دکتری مدیریت دولتی و دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات هستند. در کارنامه ایشان عناوین کتاب و مقالات علمی - پژوهشی با موضوعات سیاست‌گذاری برنامه‌ریزی فرهنگی، فرهنگ، نظریه‌های فرهنگی و ... به چشم می‌خورد.
ایشان در حال حاضر رئیس کمیته ملی المپیک ایران هستند و مسئولیت‌هایی چون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه دارد.
گفتنی است با توجه به شیوع کرونا ویروس(کووید19) و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و براساس ابلاغ ستاد کرونا مبنی بر لغو کلیه همایش‌ها در کشور به دلیل رعایت ایمنی و سلامت شرکت‌کنندگان از ابتلا به این بیماری، دبیرخانه همایش ملی خلیج فارس، پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار می کند.

لینک گفتگو در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/tv/CHUUqK5AW2k/?utm_source=ig_web_copy_link
لینک گفتگو در آپارات: https://www.aparat.com/v/0kvbs