امروز جمعه 9 آبان 1399
English
گفتگو با دکتر محمد پناهی با موضوع "گردشگری سلامت در خلیج فارس"
مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار می‌کند.

 
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، اولین گفتگو از دومین پانل با موضوع "گردشگری و میراث فرهنگی در منطقه خلیج فارس" برگزار شد. در این نشست دکتر محمد پناهی، رئیس کارگروه خدمات تخصصی گردشگری سلامت، طبیعت‌درمانی و طب سنتی و دبیر سابق شورای راهبردی گردشگری سلامت کشور دیدگاه‌های خود را دربارۀ "جایگاه خلیج فارس در گردشگری سلامت" طی گفتگویی با دبیرخانه چهاردهمین همایش مطرح کرد. ایشان مسئولیت‌های اجرایی، مقالات و تحقیقات متعددی در حوزه طب سنتی در کارنامه خود دارند.
در این گفتگو وضعیت موجود و مطلوب گردشگری سلامت در ایران و خلیج فارس، توانمندی‌ها، شاخص‌ها و مسائل این نوع از گردشگری مطرح شده است.
گفتنی است با توجه به شیوع کرونا ویروس(کووید19) و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و براساس ابلاغ ستاد کرونا مبنی بر لغو کلیه همایش‌ها در کشور به دلیل رعایت ایمنی و سلامت شرکت‌کنندگان از ابتلا به این بیماری، دبیرخانه همایش ملی خلیج فارس، پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار می کند.d
 
لینک گفتگو با دکتر محمد پناهی در آپارات: https://www.aparat.com/v/5Ywym